کانال تلگرام

×

خطا

There was a problem loading image Download_NOD32_v14.jpg

دانلود نود 32 نسخه 8

برای دانلود آنتی‌ویروس نود 32 نسخه‌ی 8 به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

 

 

آنتی ویروس NOD32 محصول کمپانی معروف ESET قادر است تا از ورود هرگونه عوامل مخرب که از راه‌های مختلف قصد نفوذ به داخل سیستم را دارند جلوگیری کند و نیز در صورت مشاهده‌ی آنها اقدام به حذف آن‌ها نماید.

این آنتی ویروس جزء برترین آنتی ویروس‌های جهان به شمار می‌رود. نود۳۲ بصورت خودکار عمل اسکن را انجام می‌دهد. در واقع اگر یک حافظه‌ی خارجی مانند فلش مموری به پورت USB سیستم متصل شود آنتی‌ویروس آن‌را آنالیز نموده و در صورت مشاهده‌ی عوامل مخرب اقدام به حذف آن‌ها می‌کند.

 

 

 
قابلیت های کلیدی آنتی ویروس نود 32:

 • محافظت کامل از سیستم در مقابل نفوذ عوامل مخرب
 • امکان آنالیز و اسکن دقیق هارد برای یافتن بد افزارها
 • پاکسازی خودکار عوامل مخرب در صورت مشاهده‌ی آن‌ها
 • عدم کاهش سرعت ویندوز و کامپیوتر پس از نصب آنتی‌ویروس
 • جلوگیری از نفوذ ویروس‌هایی که از اینترنت قصد ورود به سیستم را دارند
 • امکان ویروسیابی حافظه‌های خارجی مانند فلش مموری
 • آپدیت‌های روزانه آنتی ویروس جهت معرفی بد افزارهای جدید به آن
 • استفاده‌ی ناچیز از پردازنده و رم سیستم
 • امکان قرنطینه نمودن فایلهای مشکوک
 • داشتن حجم مناسب
 • کاربرد آسان
 • به‌روزرسانی آسان
 • قابل نصب برروی ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7 ، ویندوز 8.1، ویندوز 10


 


 

برخی از قابلیت‌های اضافه شده در نگارش‌های جدید آنتی ویروس NOD32:

به نقل از cysec.ir: نسخه‌های جدید اسمارت سکوریتی و آنتی ویروس ESET NOD32 عرضه شده‌اند. این دو نسخه پیشرفت‌های زیادی مثلاً  ویژگی ضددزدی بهتر، آنتی‌فیشینگ بهتر و پیشرفت‌های متعددی در فایروال شخصی ESET را در خود دارند.پیشرفت‌های آنتی ویروس

ماژول بلاک‌کننده رسانه‌ی قابل حمل که در نسخه‌ی 6 محصولات ESET استفاده شده است با یک ماژول کنترل دستگاه پیشرفته در نسخه‌های جدید جایگزین شده است. کنترل دستگاه به شما اجازه می دهد که دسترسی به دستگاه‌هایی از قبیل دیسک ذخیره‌سازی، CD/DVD-ROM و دستگاه‌های ذخیره‌سازی FireWire ر ا Block کنید، آنها را اسکن کنید یا اینکه ف-ی-ل-ت-ر-های گسترده و اجازه‌های وسیعی برای آنها ایجاد کنید و انتخاب کنید که چطور کاربران می‌توانند با این قبیل دستگاه ها کار کنند.
۳ تا ۵ عدد از تمیز کننده‌های بد افزار مستقل محبوب هم به عنوان تمیزکننده‌های تخصصی در این محصول قرار گرفته‌اند. تمیز کننده‌های تخصصی برای حذف بدافزارهای پیچیده از کامپیوتر شما طراحی می‌شوند. آیکون وضعیت حفاظت کامپیوتر نیز با هم ترکیب شده‌اند تا استفاده بهتری داشته باشند.

 

 

پیشرفت‌های HIPS

در نسخه‌های جدید ESET Smart Security و ESET NOD32 Antivirus، ماژول HIPS آپدیت شده یک اسکنر حافظه پیشرفته دارد که وقتی وضعیت آن‌ها تغییر می کند برنامه‌های در حال اجرا را اسکن می‌کند تا رفتار خطرناک و مضر را تشخیص بدهد.

 

 

پیشرفت های فایروال (مخصوص نگارش Smart Security)

در ننسخه‌های جدید بسته امنیتی ESET Smart Security ، یک غلاف آسیب پذیری (Vulnerability shield) پیشرفته با گزینه‌های ف-ی-ل-ت-ر کردن پیشرفته وجود دارد که امکان تشخیص انواع متنوع حمله‌ها و آسیب پذیری را فراهم می‌کند.

گزینه‌های IDS فایروال شخصی هم گسترده هستند تا استثناهای IDS را در برگیرند و می‌توانند بر اساس تشخیص‌های متفاوت IDS متنوع، برای سفارشی کردن رفتار شخصی فایروال به کار گرفته شود. یک کاربر می‌تواند انتخاب کند که ESET فعالیت های مشکوک از جمله اسکن پورت، حمله‌های سمی، حمله‌های حفره امنیتی یا غیره را بلاک کند، ثبت کند یا در مورد آن هشدار بدهد. این کار با اضافه کردن یک استثنای IDS انجام می‌شود. کاربران می‌توانند در ویراستار استثناهای IDS در بخش Advanced setup Network Personal Firewall، استثناهای IDS را اصلاح کنند.


همانند نسخه‌های قبلی ESET Smart Security، آدرس‌های IP که به عنوان منابع فعالیت‌های مشکوک شناخته می‌شوند بصورت خودکار به لیست سیاه اضافه می‌شوند تا مانع از اتصال کامپیوتر در یک دوره‌ی معین به آن‌ها شوند. در نسخه‌های جدید بسته امنیتی ESET، کاربران میتوانند بلک لیست را با حذف آدرس IP از لیست سیاه یا جلوگیری از بلاک شدن آینده یک آدرس IP با افزودن استثنای IDS اصلاح کنند. برای دسترسی به این خصوصیت به  مسیر Setup->Network->View temporary IP address blacklist بروید.

آگهی‌های جدید که در انتهای صفحه نمایش داده می‌شوند شفاف‌تر هستند و اطلاعات بیشتری در خود دارند.

 


پیشرفت‌های آنتی فیشینگ

آنتی فیشینگ در ESET Smart Security 8 و آنتی ویروس ESET NOD32  نسخه ۸ شامل بلاک کردن پیشرفته وبسایت های کلاهبرداری با شهرت مشکوک یا حاوی محتوای ناخواسته بالقوه می شود.

 


ارسال فایل ها و وبسایت ها برای تحلیل به مرکز ESET

بهبود ارسال نمونه برای تحلیل به کاربران اجازه می‌دهد که آدرس سایت مشکوک را که احتمالاً آلوده است، یا برای فیشینگ یا کلاهبرداری است به آزمایشگاه‌های شرکت ارسال کنند. کاربران می‌توانند در صورتی‌که یک وبسایت امن بدون هیچ دلیلی یا به دلایل به اشتباه بلاک شده باشد یک گزارش False Positive site (سایت با اشتباه غلط) را به مرکز ESET ارسال کنند.

 


تغییرات در نصب MSI

این دو برنامه سرعت و قابلیت اعتماد نصب بالایی داشته و یک واسط کاربر اصلاح شده در زمان نصب آفلاین دارند. اولین اسکن خودکار ۲۰ دقیقه بعد از نصب یا ریستارت انجام می‌شود تا کامپیوتر را از نظر بد افزار ها اسکن کند.

 


سازگاری بهتر

نسخه‌های جدید ESET Smart Security و آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus حاوی اجزای ESET SysRescue و هشدارهایی در Metro UI دارند که کاملاً در ویندوز 8 و 8.1 و ویندوز 10 کارایی دارند.

 

 

تفاوت نگارش Smart Security و Antivirus:

 • نگارش Smart Security دارای Personal Firewall و Anti Spam و Parental Control می باشد ولی نگارش Antivirus این سه قابلیت را ندارد.

 

 

 


دانلوددانلود ESET Smart Security 8.0.319.0 نسخه‌ی 32 بیتی با حجم 70 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود از Picofile

دانلود با لینک مستقیم لینک کمکی Mediafire
 

 

دانلوددانلود ESET Smart Security 8.0.319.0 نسخه‌ی 64 بیتی با حجم 79 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود از Picofile

دانلود با لینک مستقیم لینک کمکی Mediafire
 


دانلوددانلود ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.0 نسخه‌ی 32 بیتی با حجم 77 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود از Picofile

دانلود با لینک مستقیم لینک کمکی Mediafire
 

 

دانلوددانلود ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.0 نسخه‌ی 64 بیتی با حجم 87 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود از Picofile

دانلود با لینک مستقیم لینک کمکی Mediafire

 

 


 رمز فایلپسورد برای Extract فايل:

www.easyedl.ir


► لینک کوتاه این مطلب ◄

www.easyupdate.ir/33